Home › Patent na bezpieczne zwalczanie nadwagi

Patent na bezpieczne zwalczanie nadwagi

W obecnych czasach, gdy wszędzie naokoło nas znane rozwinęło się promowanie wyrzeźbionej, foremnej postawy ciała każdy z nas chociaż raz główkował o odchudzaniu, żeby sprostać modelom piękna z plakatów reklamowych. Wygląd stał się obsesją wielu z nas, iluzoryczną dróżką do bardziej luksusowego życia oraz nastroju. Jest w tym odrobinę prawdy, bo prowadzenie zdrowego sposobu bycia, odpowiednia dieta, i jedzenie suplementów bardzo reperuje poziom naszego życia codziennego. Przysparza nam mocy i energii, posiadamy więcej animuszu do udzielania się na rzecz społeczeństwa, emanujemy pozytywnym nastawieniem oraz zdecydowaniem. Bardzo dużo zależy od poziomu naszej otyłości.

Trochę nadprogramowych kilogramów, nie oddziałuje bardzo niedobrze na nasze zdrowie fizyczne.

Główną rolę odgrywa wtedy dyskomfort duchowy, odczucie oddalenia w grupie, niedostatek śmiałości.

Nie umiemy zaaprobować samych siebie, w efekcie tego czujemy się gorsi i odchodzimy na dalszy plan. Wielokrotnie przyczynia się do depresji, ponieważ świetnie wiemy, iż nasz wygląd wpływa bardzo na to, jak jesteśmy postrzegani przez innych. Kiedy w grę wchodzi nadwaga, czyli nadmierne zgromadzenie tkanki tłuszczowej, które deklasuje potrzeby oraz możności adaptacyjne ciała. U pań o otyłości wyraża się, gdy tkanka tłuszczowa posiada więcej niźli 25% całej wagi ciała a u mężczyzn więcej niźli 20%.

Analizy prezentują, iż tego typu otyłość mocno podwyższa ryzyko zapadalności na masę dolegliwości i tym samym skraca oczekiwaną długość życia. Najpopularniejsze dolegliwości, które tykają osoby otyłe to cukrzyca typu 2, miażdżyca, zatokowatość, nadciśnienie tętnicze i zawały serca i mózgu. Toteż, więc jeżeli należymy do grupy ludzi otyłych należy zainicjować wojnę o korzystniejsze samopoczucie i długie życie wdrażając w codzienne nawyki dietę i odpowiednią suplementację..


<< Poprzedni
Następny >>