Home › Czartery jachtów - skąd najtaniej?

Czartery jachtów - skąd najtaniej?

Piękno tego celu podróży, jego plaż i doskonałych wód, potrafią opisać wyłącznie najlepiej wykształceni poeci. Nie trudno tu o niepowtarzalną rozrywkę, taką jak zwiedzanie portów i swobodne pływanie po obszarze chorwackiego Adriatyku. Jeśli ma się możliwość na wypłynięcie na wody międzynarodowe, nic nie przeszkodzi, by zawinąć również do marin w innych krajach tego akwenu. Szczęście towarzyszy podróży z kursowania między jednymi z najpiękniejszych marin gwarantuje czarter jachtów w Chorwacji. Wynajęcie katamarana, jachtu jednokadłubowego czy też łodzi motorowej da możliwość na zobaczenie całości wspaniałego wybrzeża i na dopłynięcie do przepięknych wysp, które cieszą swoim pięknem ogrom turystów. Czarter jachtów w Chorwacji pomaga doskonale się rozluźnić podczas urlopu. Wyposażenie łodzi w genialny sprzęt pomaga również przyjemnie spędzić każdy moment, dlatego sposobów na brak znudzenia na pokładzie znajdzie się naprawdę wiele. Chorwacja - nieduży jednak bardzo urodziwy kraj położony nad Oceanem Adriatycki zlokalizowany w południowej części Europy.

To zjawiskowe i piękne miejsce uzyskuje coraz większą uznanie nie tylko wśród polskich turystów, ale również tych przybywających z całego globu.

Podróżując do Chorwacji na spis punktów do zwiedzenia należy wpisać Dubrownik - to nadzwyczajne i bardzo urokliwe miasto zwane również "Perłą Adriatyku" przepełnione jest starych świątyń, starych budynków czy ślicznych, niewielkich uliczek w których nie sposób się nie zakochać. Potężne wrażenie robią również ściany obronne, dzięki którym Dubrownik nigdy nie został przejęty. Najpiękniejszy widok na miejscowość roztacza się ze góry Srd - mieszanina lazuru wody, czerwonych dachówek oraz bieli budynków powoduje naprawdę porażające uczucie..
Strona www: Yachtopedia

<< Poprzedni
Następny >>